LACTOBEX® BABY

Gerosios bakterijos LACTOBEX BABY

Maisto papildas, milteliai, 10 paketėlių

LACTOBEX BABY - naujos kartos gerųjų bakterijų kompleksas su su vitaminais.

Viename paketėlyje LACTOBEX BABY yra ne mažiau kaip 1,0 milijardas KSV (kolonijas sudarančių vienetų) pieno rūgšties bakterijų ir bifidobakterijų: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus, vitaminų C, B1, B2, B6, niacino, cinko.

LACTOBEX gerosios bakterijos yra padengtos ypatingos technologijos dvigubu apvalkalu „Duolac“. Išorinis apvalkalo sluoksnis apsaugo gerąsias bakterijas nuo neigiamo aplinkos poveikio (drėgmės, temperatūros, mechaninio poveikio ir kt.), o vidinis - nuo agresyvios rūgštinės skrandžio aplinkos. Taip yra užtikrinama, kad gerosios bakterijos tikrai gyvybingos pateks į žarnyną.

LACTOBEX BABY  sudėtyje esantys vitaminai ir mikroelementai: B1 (tiaminas) – padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, C – padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, B2 (riboflavinas) – padeda palaikyti normalią gleivinių būklę, B6 – padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, cinkas – padeda palaikyti normalią maistinių makro medžiagų apykaitą.

Dėl gerąsias bakterijas ypač efektyviai apsaugančio dvigubo apvalkalo, produkto nereikia laikyti šaldytuve, o vartoti pakanka tik po 1 pakelį 1 kartą per dieną.  

      • 3 rūšių probiotinės bakterijos
      • Vitaminai ir mikroelementai: C, B1, B2, niacinas, B6, cinkas.
      • Bakterijos apsaugotos patentuotos technologijos dvigubu apvalkalu „Duolac®“

Galingos gerosios bakterijos!

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Papildykite žarnyną  naujos kartos probiotikais, kurių gamybos technologija garantuoja, kad gerosios bakterijos gyvybingos pasieks žarnyną!