LACTOBEX® sudėtis

Vienoje kapsulėje LACTOBEX® STRONG yra ne mažiau kaip 7,0 milijardai (7 x 109) KSV (kolonijas sudarančių vienetų) pieno rūgšties bakterijų ir bifidobakterijų: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, prebiotikų fruktooligosacharidų bei vitamino C.

Viename paketėlyje LACTOBEX® yra ne mažiau kaip 1,0 milijardas (1 x 109) KSV (kolonijas sudarančių vienetų) pieno rūgšties bakterijų ir bifidobakterijų: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus bei fruktooligosacharidai (prebiotikas).

Viename paketėlyje LACTOBEX® BABY yra ne mažiau kaip 1,0 milijardas (1 x 109) KSV (kolonijas sudarančių vienetų) pieno rūgšties bakterijų ir bifidobakterijų: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus, vitaminų C, B1, B2, B6, niacino, cinko. 

 

Ypatingos technologijos DUOLAC® dvigubas apvalkalas apsaugo LACTOBEX® , LACTOBEX® BABY ir LACTOBEX® STRONG gerąsias bakterijas nuo neigiamo aplinkos poveikio ir agresyvios skrandžio aplinkos, pagerina patekimą į žarnyną.

      

Papildykite žarnyną  naujos kartos probiotikais, kurių gamybos technologija garantuoja, kad gerosios bakterijos gyvybingos pasieks žarnyną!